İnsan Kaynakları 08 TEMMUZ 2013 / 08:00

Glasshouse Türkiye teknik ekibini güçlendiriyor

GlassHouse Türkiye teknik ekibine Ömer Kasap ve Erkan Oktay katıldı.
Ömer Kasap, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Matematik Mühendisliği Bölümü’nden 2003 yılında mezun oldu. İş hayatına 1999 yılında Gantek Teknoloji’de Teknik Destek Uzmanı olarak başlayan Ömer Kasap daha sonra Onnet’te Bilgi İşlem Sorumlusu olarak çalıştı. 2005 - 2010 arasında ETS Ersoy Turistik Servisler’de Sistem Yöneticisi olarak görev yaptıktan sonra Infonet Bilgi Teknolojileri’nde Güvenlik Mühendisi olarak çalıştı. Kasap, GlassHouse Türkiye’nin İstanbul’daki merkezinde teknik destek uzmanı olarak görev yapacak.

 İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği Bölümü öğrencisi olan Erkan Oktay ise GlassHouse Türkiye ekibine katılmadan önce, İnşel Yapı ve Teknik Donatım Sistemleri’nde Teknik Destek Şefi olarak görev yapıyordu. Oktay da teknik destek uzmanı olarak görev yapacak.
ETİKETLER : Sayı: 929

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN