İnsan Kaynakları 17 KASIM 2014 / 10:25

Gündem; yeni dönemin değişen İK felsefesi

Türkiye’nin dev şirketlerinin insan kaynakları profesyonellerini bir araya getiren Dijital İK Konferansı 26 Kasım Salı günü İstanbul SALT Galata’da yapılacak. Bu yılki teması  “İşveren Markası” olan konferans, İK dünyasından katılımcılarını farklı konu başlıkları ve konuklarıyla biraraya getirecek. Vodafone ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan Dijital İK Konferansı’nın diğer sponsorları arasında TEB, Pepsico, Yıldız Holding, GfK, Markafoni, yenibiris.com, Renault, Motto 23, Sunumo, İltek ve Marjinal Porter Novelli de yer alıyor. Konferansın moderatörlüğünü ve açılış konuşmasını üstlenecek olan Yrd. Doç. Dr. Fatoş Karahasan da etkinlikle ilgili şu bilgileri paylaştı:

“İnternet ve mobil teknolojiler bireylere mekan ve zamandan bağımsız çalışma gücü sunduğu için, sanayi döneminde yaratılan çalışma koşulları değişiyor. İnternetin sonsuz veriler okyanusu, markaların algı çalışmalarını olduğu gibi, kurumsal itibar yönetiminin tüm kurallarının da yeniden tanımlanması zorunlu kılıyor.”

Dijital İK Konferansı’na konuşmacı olarak katılacak diğer isimler ise şöyle sıralanıyor: Vodafone Türkiye Yetenek Geliştirme Direktörü Bülent Bayram, Vodafone Türkiye Kurumsal İlişkiler ve İletişim Direktörü Gizem Keçeci, TEB İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Nilsen Altıntaş, PepsiCo Türkiye Kıdemli İnsan Kaynakları Direktörü Katey Howard, TEVİTÖL öğrencisi Halil Utku Ünlü, Markafoni İK Grup Direktörü Seda Kayrak Kızıltan, Google Türkiye Pazarlama Müdürü Özgür Kirazcı, Flow Uluslararası Koçluk Okulu Akademik Direktörü Talya Vardar, isteoyun.com Direktörü Niels Van Der Linden, Linkedin Türkiye Bölge Müdürü Serden Eren, Great Place to Work Institute Almanya, Avusturya, Türkiye Yönetici Ortağı Frank Hauser. Bu isimlerin yapacağı konuşmaların yanısıra, etkinlik kapsamında dört panel düzenlenecek.

 
ETİKETLER : 996

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics