İnsan Kaynakları 23 OCAK 2016 / 17:00

Güvenlik için uzman eğitim kadrosu

Toplumdaki siber güvenlik bilincini artırma hedefiyle uzman bir eğitmen kadrosu kuran Kaspersky Lab Türkiye, yaklaşık 3 bin bayisini ve 20 bini aşan kurumsal müşterilerini kendi bünyesinde tam teşkilatlı olarak eğitecek ve daha üst seviyede siber güvenlik için gerekli sertifikalarını almasını sağlayacak.
Kaspersky Lab Türkiye Ülke Müdürü Sertan Selçuk, bu yılki planlarından birini İstanbul’da merkez ofisteki ekibi büyütmek, yetkinliği artırarak bayilere ve müşterilere güçlü destek vermeye devam etmek olarak gösterdi. Sertan Selçuk, bu yönde 2016 yılındaki ilk adımı tüm kurumsal müşterileri ve bayileri eğitecek genişlikte ve yetkinlikte uzman eğitimcileri bünyeye katarak attıklarını vurguladı.
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN