İnsan Kaynakları 02 EYLÜL 2013 / 08:22

Hakan Çelik, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri genel müdürlüğüne atandı

Vodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri ve Online Müşteri Kanalları, ayrı bir çatı altında yeniden yapılandırılarak Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri adını aldı. Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni sektörün dinamik bir oyuncusu haline getiren Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Online Servisler Direktörü Hakan Çelik, aynı görev ve sorumluluklarla Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri’ne genel müdür olarak atandı. Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden 1992 yılında mezun olan Çelik, 1995’te University of Dallas’ta, Masters in Business Administration (MBA) eğitimini tamamladı. 16 yıl Citibank bünyesinde ABD, İngiltere, Romanya, Rusya ve Türkiye’de kariyerine devam eden Çelik, 2010 Kasım ayından itibaren, Vodafone Türkiye Müşteri Operasyonları ve Online Servisler Direktörü olarak çalışıyordu.
ETİKETLER : Sayı:936
YORUMLAR
Hüsamettin arslan 06 ŞUBAT 2015 / 13:46 0 0
sn Hakan Çelik vatandaş olarak teslime olanborcumu ödedim ama sizin Tarafından bir işlem yapılmıyor tam 20 gündür nasıl bir hizmet anlayışınız bumu

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN