İnsan Kaynakları 13 AĞUSTOS 2016 / 11:57

Haklarını çalışanlar belirliyor

Schneider Electric’in çalışanları için hazırladığı esnek seçim programı flexizONe ile sosyal haklar isteğe göre tercih ediliyor. Şirket, flexizONe ile çalışanlarının kendileri için en doğru yan hak paketine ulaşabilmesini hedefliyor. Çalışanlar flexizONe ile ihtiyaçlarını belirleyerek,  kendilerine en uygun yan hakları seçip, var olan yan haklarının toplam tutarı içerisinde kalacak şekilde, kendilerine özel yan hak paketini oluşturabiliyor.
Çalışanların zaman içinde değişebilen ihtiyaçları ve talepleri olduğu gerçeğinden yola çıkan Schneider Electric, flexizONe ile toplam ödüllendirme prensibi doğrultusunda, ücret ve yan hakların bir bütün olarak değerlendirilmesini sağlıyor. Çalışanların da ücret paketinin toplam tutarı hakkında farkındalığını artırarak, kendileri için en uygun yan hak paketine ulaşmasını sağlıyor. Yıllık izinler, birikmiş yıllık izin günleri, hayat sigortası, ev – iş servisi, yemekhane/yemek kartı, mobil cihaz, mobil hat, şirket aracı, akaryakıt, OGS, eğitim yardımı, çocuk yardımı temel yan haklar olarak devam ediyor. Ferdi veya aile özel sağlık sigortası, araç ödeneği / yol yardımı, bayram yardımı, yılbaşı yardımı veya Ramazan paketi, ayakkabı yardımı, yakacak yardımı, yıllık izin yardımı ve kanun üstü verilen yıllık izin günleri ise tercihe göre esnetilebilecek yan haklar haline getirildi. 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN