İnsan Kaynakları 07 TEMMUZ 2014 / 09:50

Harvard yolcuları belli oldu

Türk Telekom’un Bolu’da düzenlediği WanTTed Camp sona erdi.

Türk Telekom’un bu yıl üçüncüsünü düzenlediği WanTTed kariyer kampında, Harvard’da eğitim almak ve Türk Telekom ailesine katılmak isteyen gençler projelerini yarıştırdı. 15044 aday arasından seçilen 27 genç; sınav, uygulama, mülakat ve kamp’taki gösterdikleri başarılarına göre değerlendirildi. Gençler eğlence dolu zaman geçirdiği kampta, kısa film yarışması, dünya kupası temalı proje yarışması ve paintball aktiviteleri gerçekleştirildi. Ayrıca kamp katılımcıları ATV turları, konserler ve barbekü partileri gibi sosyal etkinliklerle de eğlendiler.
3 gün süren WanTTed Camp’ta birinci olarak Harvard’a gitmeye hak kazanan isimlerden İTÜ Endüstri Mühendisliği öğrencisi Tunahan Kafa bu programla kısa bir sürede, efektif zaman yönetimi ve iyi takım çalışmasıyla başarının yakalanabildiğini deneyimlediğini belirtirken, Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünde okuyan Aykut Kale “Projemiz için yaptığımız vaka çalışması sayesinde telekomünikasyon sektörü hakkında çok şey öğrendim” dedi.
WanTTed Programı ile telekomünikasyon sektöründe görev alacak nitelikli çalışanları ve geleceğin liderlerini yetiştirmek için önemli çalışmalar yaptıklarını belirten Türk Telekom İnsan Kaynakları Başkanı Bahattin Aydın, “Türk Telekom olarak tüm çalışmalarımızı müşterilerimiz ve ülkemiz için değer yaratma hedefiyle sürdürüyoruz. WanTTed’ta bu hedef doğrultusunda yapılan çok değerli bir program. Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz WanTTed Kariyer Programı ile yetenekli üniversite öğrencilerine iletişim, telekomünikasyon ve teknoloji sektöründe parlak bir gelecek imkanı sunuyoruz” sözleriyle kampı değerlendirdi.
ETİKETLER : Sayı:979

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics