İnsan Kaynakları 29 ARALIK 2014 / 11:27

Her bir vaka, benzersiz deneyim demek

Endeavor Türkiye, JP Morgan Chase Vakfı’nın desteğiyle başarılı girişimcilerin gerçek öykülerinden derlenen CaseCampus vaka çalışmaları programını genç girişimci adaylarının başvurusuna açtı. Programda başarılı Türk girişimcileri, yaşadıkları süreçleri, zorlukları, başarıları ve mücadeleleri girişimci adaylarıyla paylaşacak. Program, kendi iş fikrini hayata geçirmek isteyen seçili sayıdaki mezununa Endeavor Türkiye Mentorları’ndan destek alma ve Endeavor Türkiye Girişimci Şirketleri’nde staj yapma imkanı sunacak.

Program; üniversite 3. veya 4. sınıf lisans öğrencisi olan veya bir lisans programından en fazla 5 yıl önce mezun olan, en fazla 30 yaşını doldurmuş olan, kendi girişimini başlatmaya hevesli olan ya da girişimcilik ekosistemine ilgi duyan, Şubat – Haziran 2015 arasındaki eğitim programının İstanbul’daki konferanslarına katılabilecek ve konferanslar dışındaki tüm programı çevrimiçi takip edebilecek olanların başvurularına açık.

Tüm üniversitelerin fakülte ve bölümlerinden öğrenci ve mezunlara açık olacak, ilk yılında seçili 60 kişiye sağlanacak programdan ücretsiz faydalanmak isteyen girişimci adaylarının http://www.endeavor.org.tr/casecampus2015/basvuru/ linkinden başvuru yapması gerekiyor. Şubat 2015 sonunda başlayıp, Haziran 2015’te tamamlanacak bu 14 haftalık program için başvurular 9 Ocak 2015 tarihine kadar açık olacak. Başvuru Formu’nu dolduran ve kriterlere uygun adaylarla Ocak ayı boyunca telefon ve yüz yüze mülakatlarla değerlendirmeler devam edecek.

 
ETİKETLER : 1002

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics