İnsan Kaynakları 27 NİSAN 2018 / 16:49

Hitachi Vantara’nın Kıdemli Satış Müdürü Aslı Arısal oldu

Veri yönetimi çözümleri sunmak üzere, akıllı ve yenilikçi teknolojilere imza atan Hitachi Vantara, Kıdemli Satış Müdürlüğü’ne Aslı Arısal’ı getirdi.

İş dünyasına veri odaklı yaklaşımıyla inovatif çözümler sunan Hitachi Vantara, satış operasyon süreçlerini yönetmek üzere, Kıdemli Satış Müdürü pozisyonuna sektörde 15 yılı aşkın deneyimi bulunan Aslı Arısal’ı getirdi. Arısal, Hitachi Vantara’da telekomünikasyon ve finans sektörleri başta olmak üzere, genel satış operasyonlarından sorumlu olacak.

1991 yılında Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olan Aslı Arısal, Koç Holding ve Koç Üniversitesi ortaklığıyla düzenlenen MT programıyla kariyerine ilk adımını attı. IT sektöründe önemli deneyimler elde eden Arısal, Türkiye’nin en önemli yazılım ve donanım şirketleri arasında yer alan Koç Sistem’de Müşteri İlişkileri Yöneticiliği, Sun Mycrosystems’de Finans Sektörü Çözüm ve Satış Direktörlüğü ve Misys Financial Software’de İş Geliştirme ve Satış Müdürlüğü yaptı. Arısal, çok uluslu bir şirket olan Giesecke & Devrient Türkiye’deki Genel Müdürlük görevini de 8 yıl boyunca başarılı bir şekilde yürüttü.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics