İnsan Kaynakları 05 AĞUSTOS 2013 / 15:57

Hizlial.com’da Kaan Dönmez dönemi

Kaan Dönmez, Hizlial.com’da Genel Müdür ve Yönetici Ortak olarak göreve başladı.


Cirosunu bu yılın ilk çeyreğinde yüzde 98 artırarak hızlı büyümesini sürdüren Hizlial.com, kadrosunu Kaan Dönmez ile güçlendirdi. Türkiye’nin önde gelen pek çok e-ticaret sitesinin başarısında imzası bulunan Kaan Dönmez, Hizlial.com’un yeniden yapılanma sürecinde Genel Müdür ve Yönetici Ortak olarak göreve başladı.

Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi’nde tamamlayan Kaan Dönmez, profesyonel kariyerine 1997 yılında İnfo Bilgisayar’da başladı ve 1998 yılında infoshop.com.tr internet sitesini kurdu. Daha sonra bu şirketin hisselerini devreden Dönmez, kuruluş aşamasından itibaren Hepsiburada.com’da görev aldı. Hepsiburada.com’un kurucuları arasında yer alan Dönmez, 2009 yılının ikinci yarısına kadar burada Genel Müdürlük görevini yürüttü. Ardından 1,5 yıl boyunca Vatan Bilgisayar’da Genel Müdür Yardımcısı unvanıyla görev yaptı. Sonrasında Boyner Holding çatısı altında faaliyet gösteren morhipo.com’un kuruluşunda görev alan Dönmez, buradaki Genel Müdürlük görevini 3 yıl boyunca sürdürdü.

 
ETİKETLER : Hizlial.com Kaan Dönmez

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN