İnsan Kaynakları 13 MAYIS 2016 / 17:29

HoReCa’da yenilikler yarışacak

Metro Toptancı Market, Techstars ile birlikte bu yıl ikincisini düzenlediği “Techstars METRO Accelerator” programı ile HoReCa (Hotel/Restaurant/Cafe) sektörünün geleceğine yön verecek girişim projelerini destekliyor. Metro Group yöneticileri ve HoReCa sektörlerinin tecrübeli isimleri, 12 Eylül 2016’da Berlin’de başlayacak ve 13 hafta sürecek olan program kapsamında girişimcilere tedarik, satış, pazarlama, finans, iletişim gibi konularda mentorluk desteği sunacak. 12 Haziran’a kadar başvuruların alınması ve ön inceleme sürecinin ardından, 15 Haziran’da İstanbul’da değerlendirme komitesi toplanacak. Temmuz ayında Türkiye'den programa katılmaya hak kazanan girişimler ilan edilecek ve 12 Eylül’de Berlin’de Metro Techstars Accelerator Programı başlayacak. 7 Aralık ise yine Berlin’de Demo Day.
Öte yandan Metro Toptancı Market Türkiye, başvurular için BUBA ile işbirliğine gidecek. Projeleri için BUBA’dan destek almak isteyen girişimcilerin BUBA websitesi üzerinden başvurularını iletmelerinin ardından, BUBA ve Metro Toptancı Market Türkiye’nin ön inceleme ve değerlendirme sürecinden geçen projelere ücretsiz profesyonel destek verilecek. Bu süreci başarıyla tamamlayan girişimciler de doğrudan Metro Techstars Accelerator yarışmasına yönlendirilecek. Detaylar ise www.buba.com.tr/metro adresinde yer alıyor. 
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN