İnsan Kaynakları 16 MAYIS 2013 / 15:16

HP’de görev değişikliği

Son bir yıldır HP Türkiye Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Ülke Müdürü görevini yürüten Ertuğ Ayık, HP Türkiye’den bölge pozisyonlarına atanan  yöneticiler arasındaki yerini aldı.

1996 yılından beri HP Türkiye bünyesinde farklı görevler üstlenen Ertuğ Ayık, son 1 yıldır sürdürdüğü HP Türkiye Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Ülke Müdürü görevinin ardından HP MEMA (Ortadogu, Akdeniz & Afrika) Bölgesi Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Kurumsal Müşteriler Satış Direktörü görevine atandı. Ertuğ Ayık yeni görevinde HP’nin kişisel sistemler ve baskı ürün ve çözümlerinin 72 ülkede kurumsal müşterilere satışından sorumlu olacak.
Ertuğ Ayık kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu olan Ertuğ Ayık, 1996 yılında adım attığı HP Türkiye bünyesinde sırasıyla,  Bilgisayar Bölümü Satış Temsilcisi, Ticari Görüntüleme ve Baskı Bölümü İş Geliştirme Müdürü,  Görüntüleme ve Baskı Bölümü Grup Müdürü, Görüntüleme ve Baskı Bölümü Kurumsal Pazar Satış Müdürü ve Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü görevlerini yerine getirdi. 2012 Temmuz ayından beri HP Türkiye Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Ülke Müdürü görevini yürüten Ertuğ Ayık kariyerine bundan böyle HP MEMA Bölgesi Kurumsal Müşteriler Satış Direktörü olarak devam edecek.
ETİKETLER : Ertuğ Ayık HP

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN