İnsan Kaynakları 27 MAYIS 2013 / 08:18

HP’de yeni atamalar

HP Türkiye Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Ülke Müdürü görevini son bir yıldır yürüten Ertuğ Ayık, HP MEMA Bölgesi Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Kurumsal Müşteriler Satış Direktörlüğü görevine atandı. 16 yıldır HP Türkiye bünyesinde çalışan Filiz Akdede de, Ertuğ Ayık’ın yerini aldı. 1996 yılından beri HP Türkiye bünyesinde farklı görevler üstlenen Ertuğ Ayık, son 1 yıldır sürdürdüğü HP Türkiye Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Ülke Müdürü görevinde sergilediği başarı üzerine HP MEMA (Ortadogu, Akdeniz & Afrika) Bölgesi Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Kurumsal Müşteriler Satış Direktörü görevine atandı. Ertuğ Ayık yeni görevinde HP’nin kişisel sistemler ve baskı ürün ve çözümlerinin 72 ülkede kurumsal müşterilere satışından sorumlu olacak.
Perakende pazarında PC ve yazıcıların satış ve pazarlama ekiplerini yöneten Filiz Akdede, kariyerini bundan böyle HP Türkiye Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Ülke Müdürü olarak sürdürecek. Boğaziçi Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Filiz Akdede kariyerine Karma (CHS) Bilgisayar’da başladı. Karma’daki ürün müdürlüğü görevinin ardından 1997’de HP Türkiye bünyesine katıldı ve çeşitli görevlerde bulundu.
ETİKETLER : Sayı:923

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN