İnsan Kaynakları 12 ARALIK 2013 / 14:53

Huawei Türkiye'de yeni atama

Ahmet Rüştü Serin, Huawei Türkiye Cihaz Yönetimi Satış Direktörü olarak göreve başladı.

Huawei Türkiye, Ahmet Rüştü Serin’in Huawei Türkiye Cihaz Yönetimi Satış Direktörü olarak atandığını duyurdu. Ahmet Rüştü Serin, Huawei Türkiye’nin cihaz birimindeki Huawei cihazların tüm kanallarda yer alan satış stratejilerini oluşturacak. Huawei, Haziran ayında Ascend P6 akıllı telefonu piyasaya sunmuş ve Türkiye’yi Huawei markalı cihazların sunulmasında öncelikli ülkeler arasına almıştı.

Ahmet Rüştü Serin, çalışma hayatında Arçelik’te başladı. Escort Bilgisayar’ın ardından, Telpa A.Ş ve General Mobile’de Satış Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. Serin, Huawei Türkiye’ye geçmeden önce Intergate Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN