İnsan Kaynakları 11 AĞUSTOS 2017 / 14:54

İçimizdeki yazarları keşif fırsatı

Türk Telekom, Akademi ve İç İletişim Direktörlüğü çatısı altında, "İçimizdeki Yazarları Keşfediyoruz" projesini hayata geçirdi. Çalışanlarının yeteneklerini keşfetmek ve desteklemek için hayata geçirilen proje ile Türk Telekom, şirketteki yetenekli yazarların bilgi birikimi ve deneyimlerini çalışanları ile buluşturmak üzere bunları kitaplaştıracak. Türk Telekom Kitap İnceleme Komisyonu tarafından seçilen çalışmalar, iki aylık periyotlarla basılarak Türk Telekom çalışanlarına sunulacak. Proje kapsamında yayımlanan ilk kitap ise Türk Telekom İşe Alım Grup Müdürü Mehmet Erkan Aydın’ın Oğuz Erdoğan ile birlikte kaleme aldığı “İŞ’te Mülakat” oldu. Türk Telekom Akademi ve İç İletişim Direktörü Mehmet Aldanmaz, "İçimizdeki Yazarları Keşfediyoruz" projesi ile ilgili şunları söyledi:
“Türk Telekom Akademi çatısı altında başlattığımız bu projemizle çalışma arkadaşlarımızın iş dışı yaşamlarında da başarılı olabilmelerine ve hayallerini gerçekleştirebilmelerine destek oluyoruz. Bu projeyle hem yazarlarımızın birikimlerini çalışanlarımıza ulaştırmak hem okuma kültürünü canlandırmak, sadece teknolojide değil, kültür ve sanat alanlarında da değer katmak istiyoruz. İnsan kaynağına yaptığımız yatırımla, Türk Telekomluların sürekli gelişimine katkı sağlamaya devam edeceğiz.” 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN