İnsan Kaynakları 18 ARALIK 2009 / 18:04

İK konusunda uzmanlaşmak isteyenler için çalıştay dizisi

Manpower, insan kaynakları alanında uzmanlaşan genç profesyonellerin bakış açılarını geliştirirken meslektaşlarıyla bilgi ve deneyimlerini paylaşacakları ‘Genç İK’cılar ile Manpower Workshop’ projesini hayata geçirdi. Şirket çalıştaylar dizisinin ilkini ‘Yeteneğin tespiti ve doğru yönetiminin şirket verimliliği ve hedeflere ulaşmadaki rolü’ başlığı altında İstanbul’da gerçekleştirdi.
Toplantıda, İK sektörünün en güncel gündem maddesi olan yeteneğin tanımlanmasından, en verimli şekilde konumlandırılmasına ve yeteneklerin uzun dönemli elde tutulma stratejilerine kadar geniş bir bakış açısı oluşturuldu. Konuklar kurumsal ve kişisel deneyimlerini ve bilgilerini sentezleyerek hem kişisel kariyerlerine hem de kurumlarının İK stratejilerine katkıda bulunacak önemli sonuçlara ulaştılar. Proje İK alanının güncel konuları üzerinde çalışılacak yeni toplantılarla devam edecek.
ETİKETLER : Sayı:750

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN