İnsan Kaynakları 18 TEMMUZ 2013 / 11:05

İK stratejisi ile büyüyebilirsiniz

Yeni insan kaynağı politikasıyla; uygulanan performans sistemine göre çalışanların büyük bir kısmı bireysel ya da bölüm başarılarına göre değerlendirilmeye tabi tutuluyor. Teknoser Finans ve İK Direktörü Murat Akdemir değişim ile ilgili “Yeni yapılanmamıza paralel olarak hedeflerimizi büyüttük. Geldiğimiz noktada, bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe lider, uluslararası üretici ve çözüm sağlayıcı şirketler ile iş ortaklığı yapan, kurulum, bakım ve destek hizmeti veren, saha gücümüz ve sistem bütünleştirici kimliğimiz ile kurumsal şirketlerin tüm BT hizmetlerini sağlayabilecek bir operasyon haline geldik” dedi. Ayrıca Murat Akdemir, hedeflerinin 2014 sonuna kadar tüm şirket çalışanlarının bireysel olarak hedef belirleyebildiği, ölçülebilir performans sistem yapısına geçmek olduğunu belirtti.


Önce içeriden insan kaynağı

Teknoser Finans ve İK DirektörüMurat Akdemir; yapılanma kapsamında çalışanlarla yakın ve açık iletişimin önemli olduğunu vurguluyor. 850 kişinin görev aldığı bir organizasyonda ihtiyaçlar oluştuğunda öncelikle şirket içindeki çalışan kaynağından bu ihtiyacın karşılanmasına özen gösterildiğini belirten Akdemir, şirket içi terfilerin yapıya daha çabuk uyum sağlayacağını belirtiyor. Ayrıca Akdemir, tüm Türkiye genelinde hizmet veren ve bünyesinde farklı dinamikleri barındıran bir şirket olarak kurum, kültür ve hedeflerin tüm çalışanlara aktarılması için çalıştıklarını, bu çalışmaların sektör için bir örnek olacağının altını çiziyor.

Teknoser’de etkin çözüm grupları

Servis odaklı şirket kültüründen satış, çözüm ve müşteri odaklı kültüre geçerken  teknik yetkinlikleri, eğitim düzeyleri, kurum aidiyeti yüksek personeli bünyesine dahil eden Teknoser, sunduğu hizmette çözüm önceliğine önem veriyor. Yeni yapılanma kapsamında sistem entegrasyonu ile ağ ve güvenlik çözümleri genelinde özel çözüm gruplarının oluşturulduğunu belirtenMurat Akdemir, ağırlıklı olarak bu grubun mühendislerden oluştuğunu dile getirdi.
ETİKETLER : Teknoser

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN