İnsan Kaynakları 12 HAZİRAN 2016 / 11:36

İK yazışmalarının da yasal geçerliliği var

E-postaları tescilleyerek kesin delil haline getiren, tüm e-varlıklara yönelik yasal geçerli ve güvenli e-saklama hizmeti sunan Türkkep ile İK otomasyonu çözümleri sağlayıcısı Poldy işbirliği yaptı. Bunun sonucu olarak, şirketlerle çalışanları arasında gerçekleşen bordro gönderimlerini yasal bağlamda ve hukuki kanıt güvencesi ile yapmak mümkün olacak. 
Yani klasik usulle bir bordro gönderimini içeren zarflama, gönderim, personel imzası, bir nüshasının geri gönderimi ve arşivlenmesi gibi süreçler yerine, yalnızca e-posta ile tek aşamada tüm işlemler gerçekleştirilebilecek. Hesap pusulası hazırlanması, kargolanması, arşivlenmesi ortalama beş gün alırken, ‘KEP Bordro’ isimli bu hizmetle süre birkaç saate inecek. Yasal geçerli ve güvenli şekilde tek tuşla gönderilecek bordro ve benzeri dokümanlarla maliyetlerde de avantaj sağlanacak.
 
 
ETİKETLER : 1076 Türkkep Poldy

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN