İnsan Kaynakları 22 AĞUSTOS 2010 / 18:00

İki ayrı kentte eğitim buluşması

Yurtdışında üniversite, yüksek lisans, sertifika ve dil eğitimi düşünenlere yönelik düzenlenen Akare Yurtdışı Üniversite ve Dil Okulları Fuarı, 24 Ağustos’ta Ankara Sheraton’da ve 26 Ağustos’ta İstanbul The Marmara Otel’de gerçekleşiyor. ABD ve İngiltere’den ağırlıklı olmak üzere dünyadan çok sayıda okul etkinlik kapsamında 2010 Eylül dönemi için son başvuruları kabul ediyor. Her iki şehirde de saat 14:00’te başlayıp, 19:00’a kadar sürecek.
Akare Yurtdışı Üniversite ve Dil Okulları Fuarı’nda yabancı eğitim kurumlarının temsilcileri, gelecek binlerce kişiye, okul ücretleri, giriş ve başvuru şartları, yurtdışında yaşam koşulları, ülkelerinin eğitim sistemleri hakkında her türlü bilgiyi vererek, çeşitli alanlarda eğitim görmek isteyenlerin bütün soru işaretlerini giderecekler ve başvurularını kabul edecekler.

Siber ortamda eğitim fuarı
Öğrenciler aynı zamanda 19 Temmuz’da açılan www.akareinteraktif.com fuarını da internet üzerinden ziyaret etme olanağına sahip. Expomx-Interaktif Fuarlar Platformu’nda düzenlenen Akare İnteraktif Fuarı; Akare organizasyonlarıyla destekleniyor.
ETİKETLER : Sayı:785

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics