İnsan Kaynakları 03 EYLÜL 2017 / 23:06

İletişimi uzmanlarından dinleyin

Altınbaş Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde yer alan Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi yüksek lisans programında "İletişim Oyunları" dersi verilecek. Ders kapsamında her ay bir ünlü öğrencilerle buluşacak. Altınbaş Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. A. Ercan Gegez, dersle ilgili şu bilgileri verdi: 

"Programa özgü bir sınıf tasarladık. Nöro pazarlama dersimiz, fotoğraflarla pazarlama analizi dersimiz var. Bu derste hem fotoğrafçılığı öğretiyor hem öğrencilerin çektikleri fotoğraflardan pazarlama analizleri yaptırıyoruz. Stratejik marka yönetimi ve rekabet analizi gibi pek çok dersi veriyoruz. Ünlü, alanı ile ilgili iş dünyasının temsilcileriyle bu dersi vereceğiz. Bir önemli eğitim başlığımız da Game Kudra İletişim Oyunları dersimiz. Game Kudra ile bu konuda işbirliği anlaşması yaptık."

Game Kudra İletişim Topluluğu'nun kurucusu Esra Baykal Güçlü, birçok farklı alanda iletişim danışmanlığı hizmeti verdiklerini belirtti ve "24 haftalık bir programımız var. Her hafta bir programı işleyeceğiz. İlk hafta stratejik planlamadan bahsedeceğiz ama stratejik planlamanın hangi alanlarda, ne kadar farklı noktalarda, gençlere nasıl bir yol açtığını hayatlarında nasıl faydalı olduğunu, farklı disiplinler içinde anlatacağız. Her ayın sonunda mutlaka bir ünlümüz veya ilgili sektörde değerli bir isme yer vereceğiz" bilgisini verdi.  

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics