İnsan Kaynakları 23 EYLÜL 2017 / 15:31

ING Akademi’de eğitim odaklı yenilikler bitmiyor

ING Bank çalışanlarının profesyonel ve kişisel gelişimine destek sunan ING Akademi, “Bizim Sınıf” ile her çalışanın bulunduğu yerden bilgisayar ile bağlanacağı modern ve interaktif sınıf deneyimini hayata geçiriyor. Çalışanlarına yönelik profesyonel ve kişisel eğitimlerin yer aldığı ING Akademi’yi mobil platforma taşıyan ING Bank, son olarak da bütünüyle teknolojik bir sınıf olan “Bizim Sınıf” eğitim platformunu kurguladı.
Bu platformda ING Bank çalışanları diledikleri yerden bilgisayarları karşısına geçerek, bağlanacakları sınıf ortamında interaktif bir sınıf deneyimi yaşayabilecek. Eğitmeni canlı olarak izleyen katılımcılar, anında sesli olarak sorularını ileterek, diğer sınıf arkadaşlarının soru ve katkılarını izleyerek eğitimlerden daha verimli sonuç alabilecek. “Bizim Sınıf ”ta ilk etapta ürünler, süreçler ve kullanlan ekranlar konusunda eğitimler sunuluyor. Çalışanlar, mobil telefonlardan erişimin mümkün olduğu “Bizim Sınıf” platformuna bir link ile de ulaşabilecekler. ING Bank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Bahar Şansal, bu yenilikle ilgili şu bilgileri verdi:
“Dünyada eğitim sektörü; giderek daha fazla teknoloji ve daha fazla teknolojik ortam içeren bir dönüşüm içinde. Eğitim süreçlerinde interaktif katılım, öğrenilenlerin pekiştirilmesi ve içselleştirilmesi açısından çok önemli. Bunu sağlamak için tüm katılımcıları mutlaka fiziksel bir sınıf ortamında bir araya getirmenin şart olmadığına inanıyoruz. ING Akademi bünyesinde “Bizim Sınıf” eğitim platformunu hayata geçirirken çıkış noktamız bu oldu. Çalışanlarımıza diledikleri yerden bilgisayar bağlantısı ile modern bir sınıf deneyimi yaşatan ‘Bizim Sınıf’ ile mesleki ve kişisel gelişimine katkı sağlamak için çalışanların sadece bilgisayarlarının karşısına geçmesi yeterli. Böylece Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde görev yapan arkadaşlarımız da ihtiyaç duydukları eğitimlere hem daha kolay hem daha etkin ve verimli şekilde ulaşabilecek.”
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics