İnsan Kaynakları 28 MAYIS 2016 / 14:42

ING Bank’tan eğitim ve mentorluk desteği

ING Bank, küresel bazda faaliyet gösterdiği 40 ülkedeki yeni kurulan finansal teknoloji (Fintech) şirketlerini, projelerini büyütmek ve inovasyon fikirlerini gerçek ürünlere dönüştürmek için inovasyon kampına davet ediyor. ING Grubu İnovasyon Stüdyosu yapılanmasının seçeceği fintech start-up şirketleri, projelerini geliştirmek için 6 ay boyunca finansal destek alacak, eğitimlere katılacak ve dünyanın dört bir yanındaki meslektaşlarıyla çalışabilme imkanına sahip olacak.
www.innovationstudio.ninja web sitesinde açtığı başvurular içinden yapacağı seçim ile seçilecek şirketlere ING, finansal yatırım yapmanın yanında, projede yer alacak ekibe küresel bilgi kaynaklarını açacak, mentorluk hizmetleri ve eğitim programları sunacak. ING’nin Amsterdam’da bulunan İnovasyon Stüdyosu’nda yapılacak çalışma ile dünyanın farklı noktalarından seçilen ekipler, ortak çalışma ve fikir alışverişi imkanına sahip olacaklar. Projeye başvurular www.innovationstudio.ninja/ sitesinden 27 Mayıs’a kadar kabul edildi. 6 aylık çalışma ise 5 Eylül 2016 ile 24 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacak
ING Bank Türkiye Operasyon ve Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Görkem Köseoğlu, “Fintech’lerle yakından ilgileniyor, Türkiye’de ve dünyada yatırım yapıp beraber büyüyebileceğimiz yeni nesil girişimciler arıyoruz. Hollanda’daki İnovasyon Stüdyosu ise geleceğin ninjalarını arıyor. Fikrine ve ekibine güvenen tüm Türk fintech girişimcilerini bu beraber büyüme fırsatına katılmaya davet ediyoruz” dedi.