İnsan Kaynakları 04 ARALIK 2011 / 14:41

İnsan kaynağında kapsamlı işbirliği

HiperaktİK İnsan Kaynakları Danışmanlık, Avenn Group teknoloji şirketi Cronom ile birleşti. Böylece HiperaktİK Danışmanlık, BT odaklı insan kaynakları seçme ve yerleştirme ile ölçme ve değerlendirme hizmetlerine artık Cronom bünyesinde devam edecek.
Bu birleşme ile ilgili bilgi veren HiperaktİK Kurucu Ortağı Tuğba Avcı; birleşen bilgi birikimi, deneyimler ve portföyler ile güçlü projelere birlikte imza atacaklarını belirtti. Avenn Group İş Geliştirme ve Satış Direktörü Dinçer Özturan, HiperaktİK ile birleşmelerinin geleceğe yönelik yaptıkları en önemli yatırımlardan birisi olduğunu vurgulayarak, “İki şirketin hem kurumsal hem profesyonel portföyü birleşmiş oldu. BT sektörüne odaklanmış olan HiperaktİK, seçme ve yerleştirme konusunda tecrübenin yanında, ölçme, değerlendirme ve mülakat sistemleri geliştirmiş olması ile bize büyük katkı sağlayacak” dedi.
ETİKETLER : Sayı:848
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN