İnsan Kaynakları 25 KASIM 2013 / 08:23

Intel’de atama

Intel Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Satış ve Pazarlama Direktörü Ege Ertem, Intel’in Silikon Vadisi’ndeki Yeni Teknolojiler Bölümü’ne Strateji ve İş Geliştirme Direktörü olarak atandı. Yeni görevi kapsamında pazarda yeni stratejik işbirliklerinin geliştirilmesi, iş ortakları ile yeni fırsatlar yaratılması, pazara giriş stratejilerinin oluşturulması ve yatırım fırsatlarının araştırılmasından sorumlu olacak. Intel Yeni Teknolojiler Bölümü Dünya Başkan Yardımcısı Ayşegül İldeniz’e bağlı çalışacak olan Ertem, giyilebilir teknolojiler başta olmak üzere, yeni nesil gelecek teknolojilerini, yeni ürün ve iş modellerini geliştiren ekipte önemli bir rol üstlenecek.
2008 yılından bu yana Intel Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Satış Direktörü olarak görev yapan Ege Ertem, Intel’in bölgedeki yerli ve yabancı üreticilerinden ve tüm perakende satış kanallarından sorumluydu. Ertem, bu görevinden önce Intel Türkiye Genel Müdürlüğü görevini üstlenmişti. Ertem’in genel müdürlüğü döneminde Türkiye, dünyadaki en hızlı cirosal büyümeyi kaydetmişti.
1973 doğumlu Ertem, TED Ankara Koleji’nin ardından Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2000 yılı Eylül ayında Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak Intel Türkiye ailesine katılan Ertem, daha sonra pazarlama müdürü ve satış müdürü olarak görev yaptı. 2005-2008 yılları arasında Intel’in dünyadaki en genç Genel Müdürü sıfatıyla, Intel Türkiye Ofisi’nin genel müdürlüğünü üstlendi. 2008 yılından bu yana Intel Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölge Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Ertem, Intel’in bölgedeki satış ve pazarlama organizasyonunun yanı sıra, Intel’in dünya çapında gelişmekte olan pazarlar stratejilerinde birçok önemli projeyi yürütüyordu.
ETİKETLER : Sayı:947
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN