İnsan Kaynakları 29 TEMMUZ 2011 / 16:56

Intel Türkiye’den bölgeye yeni bir atama daha

Intel Türkiye, Ortadoğu ve Afrika İş Geliştirme Bölge Müdürlüğü’ne atanan Çiğdem Ertem, Genel Müdürlük bayrağını Burak Aydın’a devretti. Intel Türkiye’deki üç yıldır sürdürdüğü Genel Müdürlük görevini,  Intel Türkiye Genel Müdür Yardımcısı unvanındaki Burak Aydın’a devreden Çiğdem Ertem, Türkiye, Ortadoğu ve Afrika (META) İş Geliştirme Bölge Müdürlüğü görevine atandı.
ODTÜ Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olan ve İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı bulunan Burak Aydın, iş hayatına Andersen Consulting/Accenture Almanya ve Avusturya’da danışman olarak çalışarak başladı. Sonrasında Türkiye’ye dönerek Siemens Business Services bünyesinde Stratejik Planlama Danışmanlığı ve Müdürlüğü görevini yürüttü.
Aydın, Intel Türkiye’ye, 2006 yılında, Eğitimden ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere Yönelik Programlardan Sorumlu İş Geliştirme Müdürü olarak katıldı. 2009 yılında, iş geliştirme grup müdürlüğüne atandı.
ETİKETLER : Sayı:832
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN