İnsan Kaynakları 31 AĞUSTOS 2015 / 00:37

İnternetin fırsatları ders oldu

KOBİ’lere yönelik re-KOBİ (Rekabetçi KOBİ) Uzaktan Eğitim Platformu ilk mezunlarını verdi. Eğitimi tamamlayan 7 firmanın temsilcileri, IAB Türkiye tarafından verilen katılım sertifikasını almaya hak kazandı. re-KOBİ Uzaktan Eğitim Platformu; 42 ülkede faaliyet gösteren Interactive Advertising Bureau’nun Türkiye merkezi IAB Türkiye tarafından, KOBİ’lerin internetin imkan ve araçlarını kullanarak markalaşmasına, hem yerel hem küresel pazarlarda güçlenmelerine destek vermek amacıyla geliştirildi. Katılımcılar; eğitim kapsamında markalaşmadan sayısal reklama, sosyal medyadan mobile, e-ticaretten müşteri sadakatine kadar birçok konuyu içeren 12 eğitim videosunu izleyerek, Haziran-Temmuz 2015 döneminde açılan ilk eğitimi tamamladı.

Eğitimin ardından, internet reklamcılığının firmanın vizyonunu, müşteri portföyünü ve ilişkilerini geliştirmede çok etkili olduğunu; ayrıca izledikleri içeriğin, internet üzerinden gerçekleştirilebilecek tüm pazarlama çalışmaları konusunda ciddi katkı sağlayacağını belirten katılımcılar, ilerleyen dönemlerde bu farkındalığı ve internet reklamcılığı ile ilgili bilgilerini ekiplerine de aktaracaklarını vurguladılar. Re-KOBİ ile ilgili detaylı bilgi www.iabrekobi.org adresinde yer alırken, re-KOBİ Uzaktan Eğitim Platformu’ndan mezun olan katılımcılar ise şöyle sıralandı:

  • Canay Gümüşlü Safi / Genel Müdür- Kurucu Ortak / PMS Teknik Mühendislik Dış Ticaret Sanayi  • Cem Çölkesen / Uluslararası Satış Müdürü / Novos Tıbbi Cihazlar

  • Engin Karaman / Yönetim Danışmanı / Ayyıldız Danışmanlık

  • Engin Önen / İşletme Sahibi / Engin Önen Sera İşletmeciliği

  • İsa Akdoğan / Reklam Satış Uzmanı / Zaman Medya Grubu

  • Merve Bor / Pazarlama Yöneticisi / Mondi Group

  • Murat Özkılınç / İşletme Sahibi /GaziantepCicek.Com


 
ETİKETLER : 1036

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN