İnsan Kaynakları 04 EKİM 2013 / 10:20

İnterpromedya Genel Müdürü Murat Göçe göreve başladı

İnterpromedya’nın yeni Genel Müdürü olan Murat Göçe,  1 Ekim 2013'te görevini Güldane Taşdemir'den devraldı.
33 yıldır bilişim sektörünün çeşitli alanlarında çalışmalarına devam eden Murat Göçe, İnterpromedya eski Genel Müdürü Güldane Taşdemir’den görevi devralarak 1 Ekim 2013tarihi itibarıyla İnterpromedya’nın yeni genel müdürü olarak görevine başladı.

İnterpromedya Genel Müdürlüğü görevini 2006 yılından bu yana sürdüren Güldane Taşdemir başarılı çalışmaları ardından, 1 Ekim 2013 tarihi itibariyle İnterpromedya Yönetim Kurulu üyeliğine atandı.

Murat Göçe hakkında
Murat Göçe 1980 yılından beri Türk bilişim sektöründe çeşitli pozisyonlarda teknik uzman ve yönetici olarak hizmet verdi. Bu süreçte kişisel bilgisayarlar, sunucu mimarileri ve internetin dünü ve bugününü birebir yaşayarak birçok önemli projede uyguladı. Yönetici olarak profesyonel yaşamına devam eden Göçe, şirketlere proje danışmanlığı, pazar araştırmaları, sistem bütünleştirme ve güvenlik çözümleri gibi konularda yardımcı oldu. Göçe, birçok uluslararası ve ulusal şirket, organizasyon ve kuruma profesyonel danışmanlık hizmetleri sağladı. Murat Göçe son olarak Kaspersky Türkiye Ofisi'nin Genel Müdürlüğü görevinden ayrıldı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN