İnsan Kaynakları 07 OCAK 2013 / 08:00

İş arayanlar kariyer.net’i cebinizden takip edebilirsiniz

Nexum’un Kariyer.net için geliştirdiği mobil uygulama ile iş dünyasındaki tüm gelişmeler kullanıcıların cep telefonlarına ve mobil cihazlarına geliyor. iPhone, iPod touch ve iPad kullanıcıları için geliştirilen ‘Kariyer.net İş Ara’ uygulaması ile kullanıcılar kişisel özellikleri, ilgi duydukları iş alanları ve şirketlerle ilgili takip listelerini oluşturabiliyorlar. Belirledikleri kriterlere uygun güncel iş ilanlarını cep telefonlarından ve mobil cihazlarından sürekli olarak takip edebiliyor, tek tuşla ilanlara başvurup, gelen cevapları uygulama içerisindeki “Gelen Kutusu” üzerinden görüntüleyebiliyorlar.

Kullanıcılar iş yaşamlarındaki yeni gelişmeleri özgeçmişlerine anında ekleyebiliyor, fotoğraflarını, iletişim bilgilerini, iş tecrübelerini, sertifikalarını ve eğitimlerini tek tuşla kolayca güncelleyebiliyorlar. Böylece arama yapan işverenlerin karşısına güncel CV’leri sayesinde ilk sıralarda çıkabiliyorlar. Sadece iş arayanların değil, iş dünyasını yakından takip etmek isteyenlerin de ilgi göstereceği uygulama, sürekli eklenen yeni özellikleri ile gelişmeye ve iş piyasasını cep telefonuna sığdırmaya devam ediyor.
Uygulamaya https://itunes.apple.com/tr/app/kariyer.net-is-ara/id574794931?mt=8 linkinden ulaşılabiliyor.
ETİKETLER : Sayı:903

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN