İnsan Kaynakları 18 MART 2012 / 15:07

İş dünyasında yeni eğilim doğa ile baş başa, sıradışı eğitimler

Eğitim sektöründe faaliyet gösteren Edlinzer şirketi farklı ve yenilikçi eğitim çalışmalarıyla iş dünyasının yeni eğilimlerini oluşturmaya devam ediyor. Şirketlere doğa ile baş başa, sıradışı kişisel gelişim ve takım ruhu eğitimleri veren Edlinzer, son olarak ‘Doğada tek Başına’ programının yaratıcısı Serdar Kılıç ile birlikte çalıştaylar düzenliyor.
İstanbul’un plazalarından ve sıkıcı eğitim salonlarından uzaklaşmak ve iş hayatında başarılı olmanın sırlarını öğrenmek isteyenlerin yeni eğilimi doğa ile baş başa eğitimler. Sertifika programları, zirvedeki isimlerle söyleşiler, uzmanlardan çalıştaylar ve ünlü konuşmacılarla gerçekleşen seminerlere imza atan Edlinzer, şirketlere ve bireylere verdiği farklı eğitimlerle de dikkatleri çekiyor.
Edlinzer’den verilen açıklamada “Günümüzde birçok eğitim kendini tekrar etmekte ve şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamamaktadır. Ayrıca şirket çalışanları da kariyerleri ve kişisel gelişimleri için yeterli programları bulamamaktan şikayet etmektedir. Bu ihtiyaçları çok iyi bilen Edlinzer sahip olduğu bilgi ve deneyimi hem şirketlerin hem de çalışanların hizmetine sunmaktadır. Düzenlediğimiz farklı eğitimlerle şirket çalışanlarının hem keyifli zaman geçirip hem de kendilerine farklı deneyimler katmalarını sağlıyoruz. İş dünyasında başarılı olmaları konusunda onlara rehberlik ediyoruz” diye verdikleri eğitimleri yorumluyor.
Edlinzer tarafından düzenlenen çalıştaylarda şirketler teoride bildikleri ama pratik yapma fırsatı bulamadıkları birçok konuyu deneyimleme fırsatı buluyor. Şirket çalışanları haftasonunda doğada kazanılan yepyeni deneyimlerle hem kişisel gelişim hem takım ruhu eğitimi alırken aynı zamanda keyifli zaman geçiriyorlar. Birçok şirketin ve çalışanın aylar öncesinden katılım başvurusu yaptığı programlara kayıt olmak için www.edlinzer.com.tr adresini ziyaret etmek gerekiyor.
ETİKETLER : Sayı:863

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics