İnsan Kaynakları 24 ŞUBAT 2014 / 08:23

İş hayatının normalleri değişiyor

MCT Danışmanlık tarafından düzenlenen 19. İnsan Kaynakları Zirvesi iş hayatının yeni normalini değerlendirdi.19. İnsan Kaynakları Zirvesi MCT Danışmanlık tarafından 12 – 13 Şubat 2014’te İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi. “ProvokatİK: İnsan Kaynaklarında Ezber Bozan Bakış Açıları” temasıyla düzenlenen kurumlarda yüksek performansı tetikleyen dört ana unsur olan “İklim, Etkililik, Liderlik ve Yetkinlik” başlıkları içinde yeni insan kaynakları normları konuşuldu.

Açılışını Didem G. Tekay ve Alper Utku’nun yaptığı zirvenin ana konuşmacısı olan PTHRY Kurucusu Perry Timms “Çalışma hayatının “Yeni Normali” sunumunu gerçekleştirdi.

Zirvede, Oracle’dan Kevin Attard sosyal medyanın insan kaynakları için önemi ne? IBM’den Ergin Kincal “IBM çözümleri ile işgücü veriminizi artırın”, Insights’ten Burak Yavuz “kişisel etkililik”, Finansbank’tan Sinem Çoğun “Kahrolsun baĞzı eğitimler”, Beqom panel “İK’da teknoloji ve yeni trendler” diğer sunumların bazılarıydı. Liderler Kahvesi’nde Aytuğ Işık, Mehpare Alp, Aycan Emre “Anla Beni! (Biraz da Y, X’i Anlasın) başlığında konuştu. Etkinlikte Bimeks geçen yıl olduğu gibi, başvurulara en hızlı ve en yüksek oranda yanıt veren şirketler kategorisinde ‘İnsana Saygı Ödülü’nün sahibi oldu.
Soul, R&B şarkılarıyla tanınan Nijerya kökenli Amerikalı Iyeoka etkinlik kapsamında 12 Şubat akşamı zirve kapsamında İstanbul’da bir konser verdi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
ETKİNLİKLER