İnsan Kaynakları 29 EYLÜL 2014 / 09:53

İş yerlerine çeviri desteği

Türk Telekom; girişimcileri desteklemek ve onlarla işbirliği yaparak yenilikçi hizmetler geliştirmek amacıyla başlattığı Girişimleri Hızlandırma Programı PİLOTT’ta yer alan bir proje olan Hızlı Çeviri (www.hizliceviri.net) ile işbirliği yaptı. Böylece iş yeri müşterilerine 12 ayrı dilde 7 gün 24 saat çeviri imkânı yüzde 50 indirimle sunuluyor. Web sitesine giriş yaptıktan sonra çevrilecek dokümanı yükleyerek çevrimiçi olarak hizmetten faydalanabilen iş yeri müşterileri, deneyimli mütercim tercümanları ile hizmet veren Hızlı Çeviri üzerinden çeviri hizmetlerini indirimli alabiliyor.

Türk Telekom müşterisi olan iş yerlerinin çeviri hizmetinden yararlanabilmesi için 8288’e CEVIRI boşluk iş telefonu numaralarını başında sıfır olmadan yazarak SMS olarak göndermeleri gerek. İş yeri müşterileri, tek bir SMS göndererek kazandıkları indirimi üç çeviri için kullanabiliyorlar.

 
ETİKETLER : 990

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN