İnsan Kaynakları 24 OCAK 2010 / 18:00

İşbirliği ile gençlere eğitim

Adeo Bilişim Eğitimleri ve Danışmanlık ile Türkiye Bilişim Derneği (TBD), gençleri bilgi teknolojileri konusunda geliştirmek amacıyla eğitim alanında işbirliği yaptığını açıkladı. Düzenlenen eğitimlerin ilki ‘Güvenli Web Uygulamaları Geliştirme’ başlığı altında TBD İstanbul Şubesi’nde gerçekleştirildi. Adeo eğitmenlerinin katkılarıyla gerçekleştirilen seminerler, toplam iki gün sürdü. Güvenli web uygulamaları geliştirme konusunda gençlere teknik bilgilerin verildiği seminerler sonunda, çeşitli uygulamalar yapıldı.
Öncelikli olarak İstanbul’daki gençlere yönelik düzenlenecek seminerler, gelecek aylarda KKTC’deki üniversitelerde de devam edecek.
ETİKETLER : Sayı:755

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN