İnsan Kaynakları 05 HAZİRAN 2016 / 13:42

İşe alım süreçleri herkes için internette

Kariyer.net’in “Hoş Geldin Paketi”yle, internetten işe alımı tüm firmalara ücretsiz deneyimleme imkanı sunuluyor. Kariyer.net ilan danışmanları firmanın ilanını hazırlıyor, başvurular geliyor, uygun başvuruları inceleyip beğenen firmalar hesaplarını etkinleştirerek, ilanlarına başvuran adaylarla iletişime geçebiliyor. Firma beğenirse ödeme yapıyor. Paket hakkında detaylı bilgiye 444 0 546 numaralı telefondan veya www.kariyer.net/hosgeldin adresinden ulaşılabiliyor. Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz, bu yeni uygulama ile ilgili şu bilgileri verdi:
“Kariyer.net Hoş Geldin Paketi’yle her ölçekte firmanın yanında olup, onlara işe alım süreçlerinde destek olmak, ilanlarını hazırlamak, ilan hazırlama süreci sonrasında ilana gelecek başvuruları uygunluk sırasına göre karşılarına çıkarmak hedefimiz. Bunları yaparken hiçbir ücret almadan, önce ürünün faydasını ve değerini göstermek, özetle, Türkiye’de işe alımı daha verimli ve daha doğru hale getirmek istiyoruz.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN