İnsan Kaynakları 29 NİSAN 2012 / 15:13

İşe alımlarda sektöre taze kan geldi

Modus Consultancy, müşterilerine, beklentileri üzerinde hizmet kalitesi sunma vizyonu ile faaliyetlerine başladı. Şirket orta/üst düzey yönetici ve zor bulunan kritik rolleri arama ve işe yerleştirme danışmanlık hizmeti veriyor. Müşterilerinin insan kaynağı gereksinimlerine uygun yetkinlikleri belirleyen Modus,  işverenin iş sonuçlarına değer katıyor.
Modus Consultancy Kurucusu Itır Volkan “Geçmişteki performans ve kariyer başarıları, gelecekteki potansiyel için önemli bir göstergedir. Memnuniyeti belirleyen diğer faktörler; değerlerin uyumu, yönetici ile uyum, kültüre uyum ve kariyer hedefleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem profesyonellerin hem de şirketlerin ihtiyaç ve beklentilerinin tam olarak anlaşılacağı ve en üst düzeyde karşılanacağı danışmanlık hizmetlerinin fark yaratacağını düşündük” diyerek kuruluş amaçlarını belirtiyor.
ETİKETLER : Sayı:869

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN