İnsan Kaynakları 28 ŞUBAT 2010 / 18:00

İşini Xing’te geliştiren ödül sahibi oldu

Xing, Türkiye ekibi, profesyonel iş ağı üzerinden iş yaparak, proje üreterek Türkiye ve dünya ekonomisine doğrudan fayda sağlayan başarılı üyelerini gerçekleştirdiği yarışma sonucunda ödüllendirdi. Xing Türkiye ekibinden oluşan 3 kişilik jüri, 2009 yılında platform üzerinden kurulan bağlantıyla yaratılan başarı hikayelerini, üyenin kişisel kariyerine, şirketine yarattığı faydaya ve Türkiye ekonomisine sağladığı katkıya göre değerlendirdi.
Bu paralelde Marro.ws Kurucu Ortağı Ali Rıza Babaoğlan, sadece internet adreslerini değil adresler içerisinde bulunan metinleri de saklayan sistem Marro.ws ile ödül sahibi oldu. Değerlendirmede öne çıkan bir diğer başarı hikayesi ise sanatçı Neşe Banu’nun Xing üzerinden kurduğu bağlantılarla 2009 yılında Viyana’da iki resim sergisi açması oldu. Sanatçı uluslararası ilk sergisini gerçekleştirmiş oldu. Ödüle layık görülen üçüncü isim ise Safranbolu Çamlıca Konağı adında, yalnızca rezervasyonla çalışan 10 odalı küçük bir aile işletmesi sahibi Özlem Özen oldu.
Xing’te birçok profesyonelin başarı öyküsünün bulunduğunu ifade eden Xing Türkiye Ülke Müdürü Hakan Gönenli, “Üyelerimizin profesyonel hayatlarındaki en önemli yol dostlarından biri olmamız bizi çok mutlu ediyor. Gerçekleştirilen  birçok önemli projede Xing’in durduğu konum hiç şüphesiz ki çok önemli. Xing olarak 2010 yılında da üyelerimizin profesyonel hayatlarındaki en önemli enstrümanlarından biri olacağız” dedi.
2009 yılının en parlak 3 Xing başarı hikayesinin seçildiği yarışmada, kazanan hikâyelerin sahipleri Nokia E72 ve Xing’ten 1 yıllık premium üyelikle ödüllendirildi. Ayrıca yarışmaya katılan ve başarı hikayeleri yayınlanmaya değer bulunan tüm katılımcılar da 3 aylık Xing premium üyelik kazandı.
ETİKETLER : Sayı:760 Xing

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics