İnsan Kaynakları 08 HAZİRAN 2015 / 07:10

İşinin eve yakın olmasını isteyenler için gelsin…

Macar Mobile tarafından tasarlanan, konum bazlı mobil iş arama imkanı sunan Job-Angel ile istenen ülke, il, ilçe, semtte iş ilanlarını bulmak mümkün. Her düzeyden çalışana hitap eden Job-Angel ile cep telefonundan istenen lokasyondaki ilanları bulup inceleme ve iş başvurusunda bulunma imkanı sunuluyor. 600’e yakın iş ilanı ile hizmet veren Job-Angel mobil uygulaması, sosyal medyada da yüksek görüntülenme oranına sahip.

Ücretsiz Job-Angel uygulamasını kullanmaya başlayan üyelerden yüzde 40’ı ABD, Birleşik Krallık, Almanya, İspanya, Portekiz, Meksika ve Güney Afrika’da yaşayan yabancı uyruklu kişilerden oluşuyor.  Uygulamanın Türkiye’de en fazla kullanıldığı iller arasında ise İstanbul, Ankara ve İzmir var. Android uygulamasını indirenler arasında erkeklerin yaş ortalaması 25-45 yaş, kadınların yaş ortalaması ise 23-35 yaş arasında.

Job-Angel’da ilk ilan ücretsiz yayınlanıyor. Farklı üyelik tiplerinin yer aldığı Job-Angel’da kurumsal firmalar web üzerinden, çoklu zincir mağazalar ve küçük ölçekli işletmeler ise uygulama üzerinden mobil olarak ilan bırakabiliyor. Tüm Android cihazlarda kullanılabilen uygulama, yakında diğer mobil platformlarda da olacak.

 
ETİKETLER : 1025

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics