İnsan Kaynakları 04 NİSAN 2010 / 18:00

İşNet üst yönetiminde iki yeni isimisNet2İşNet’te iki yeni atama gerçekleşti. Daha önce SoftTech’te genel müdür olarak görev yapan Selim Selvi şirketin genel müdürlüğüne getirilirken; İş Bankası’nda BT Sistem ve İşletim Bölümü Müdürü Recep Taş ise genel müdür yardımcısı olarak göreve başladı.
1984 yılında İş Bankası Organizasyon Müdürlüğü’nde stajyer programcı yardımcısı olarak göreve başlayan Selvi, 1988 yılında İş Bankası Bilgi İşlem Müdürlüğü’nün kuruluşunda görev aldı. 1989 yılında İş Bankası Bilgi İşlem Müdürlüğü’nde stajyer yazılım uzmanı olarak işe başlayan Recep Taş ise 1999 yılında İş Bankası İstanbul Bilgi İşlem Müdürlüğü’nde müdür yardımcısı oldu. Ve o günden beri İş Bankası’nda çeşitli kademelerde görev aldı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN