İnsan Kaynakları 26 OCAK 2015 / 05:20

İstanbul dışında da ofisler açılacak

38 yıl önce İngiltere’de kurulan ve bugün 36 ülkede çalışma yapan, 2008 yılında ise Türkiye faaliyetlerine başlayan işe alım ve danışmanlık şirketi PageGroup, web sitesini kullanıcılarla daha etkili iletişim kurabilmek için yeniledi. Güncellenen web sitesinin yanında, şirketin İstanbul Kanyon’daki ofisi de yenilenip genişletiliyor. Yeni yılda çalışan sayısını artırmayı planlayan şirket, İstanbul dışındaki illerde de yeni ofisler açmayı hedefliyor.

Web sitesinde, online iş başvurusu yaparken kişisel gelişim ve kariyer olanakları hakkında bilgi edinmek mümkün oluyor. Sitede PageGroup çalışanlarının kariyer yolculuklarındaki deneyimleri paylaştıkları bölümler, uluslararası kariyer fırsatları, başarı ve motivasyon yolları gibi faydalı bilgiler de var. Adayların başvuru sırasında ve işe kabul edildikten sonraki aşamalarda yaşayacaklarına dair açıklamalar ile haftalık çalışma çizelgesi, sıkça sorulan sorulara net cevaplar sunuyor. Sitede PageGroup bünyesinde “İşletmeye Giriş”, “Stajyer ve Satış Akademileri”, “Liderlik Gelişimi”, “Yönetim Eğitimi” gibi yetenekleri geliştirmek için sağlanan olanaklar hakkında bilgi veriliyor. Şirket, işe alım danışmanı olarak PageGroup’a katılmak için uygun özelliklere sahip olup olmadığını öğrenmek isteyenleri web sitesindeki testi çözmeye davet ediyor.
ETİKETLER : 1006

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN