İnsan Kaynakları 25 HAZİRAN 2016 / 07:23

İşyerinde sağlık ve güvenlik kiosk’ta buluşuyor

Türk Telekom’un bilgi teknolojileri çözümleri sağlayıcısı şirketi İnnova, kiosk üzerinde geliştirdiği çözümlerle şirketlere kolaylıklar sağlıyor. Bu kapsamda İnnova, yeni İş Sağlığı Güvenliği Yasası ve ilgili mevzuat kapsamında işyerlerinde uygulanması gereken sağlık ve güvenlikle ilgili bilgilendirmelerin sağlanmasına destek veriyor. Şirketin sektörel self servis çözümleri markası Kiosk İnnova’nın bu amaçla geliştirdiği çözümler, işyerlerinde ziyaretçilerin self servis noktalarda kendi kayıtlarını kendilerinin yapmasına olanak sağlıyor. İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası; işyerleri hakkında sağlık ve güvenlikle ilgili yasada öngörülen gerekli bilgilendirmeleri yapma sorumluluğunu işyeri sahiplerine yüklüyor. İş Sağlığı ve Güvenliği Risk Değerlendirmesi Yönetmeliği de işyerindeki riskleri sadece çalışanlar açısından değil, ziyaretçiler açısından da ele alıyor.
İnnova’nın self servis kiosk noktasında ise işyeri ile ilgili tanıtım ve uyulması zorunlu kurallarla ilgili bilgileri içeren bir film gösteriliyor. Ziyaretçi kiosk ekranında bu filmi izliyor ve film sonrası kendine sorulan temel soruları cevaplayarak kayıt işlemini gerçekleştiriyor. Böylece işyeri, ziyaretçinin yönetmeliklere uygun biçimde bilgilendirildiğini kayıt altına almış ve ziyaretçisini de bilgilendirmiş oluyor. 
 
ETİKETLER : 1078 İnnova

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN