İnsan Kaynakları 08 ARALIK 2014 / 09:43

Kapsamlı ve sürekliliği olan eğitimler devri

Ödeme sistemleri başlığında çözümler sunan Cardtek Group’un eğitim şirketi Cardtek Academy, ödeme dünyasına kapsamlı eğitimler verdiği gibi, Ar-Ge çalışmaları da yürütüyor. Akademi çatısı altında verilen eğitimlerle hem çalışanlar kendilerini geliştiriyor hem de grup müşterileri yeni teknolojiler konusunda bilgi sahibi oluyor. Akademi bünyesinde görev yapan ekip, yeni teknolojiler paralelinde çalışanlara, bankalara, iş ortaklarına, üniversitelerle yapılan işbirlikleri ile öğrencilere, özel ve resmi kurumlara yönelik eğitimler düzenliyor. Eğitim içerikleri sürekli güncellenirken, kurumsal talep ve öncelikler ışığında özel eğitim içerikleri hazırlanabiliyor. Workshop ve demo’ları da içeren eğitimi alıp seviyeleri tamamlayan katılımcılar, katılım belgesi almaya hak kazanıyor.

Sektör temsilcileri ile fikir paylaşma imkanı

Cardtek Academy, Cardtek Group müşterilerine, satın aldıkları yüksek teknolojili ürün ve sistemlerle ilgili eğitim verirken, organize edilen Q4 etkinlikleriyle de ödeme sektörünü bilgilendirmeye öncelik veriliyor. Cardtek Academy Genel Müdür Yardımcısı Aytekin Güzeliş eğitim çalışmalarıyla ilgili şu bilgileri paylaşıyor:

“30’dan fazla ülkede bankalara, telekom firmalarına, perakende sektörüne, kamuya ve üreticilere çözümler sunan grubumuzun sahadan edindiği bu tecrübe ve bilgi birikimini grup içi ve grup dışı firmalarla paylaşması sektöre fayda sağlıyor. Grup çalışanlarının dünyadaki teknolojiyi günü gününe takip etmeleri ve yürüyen projeler, ürünler konusunda bilgi sahibi olmaları bir zorunluluk. Bu yıl amacımız personel başına 40 bin dolarlık eğitim yatırımı yapmak. İç eğitimlerle grup personelinin yetkinliklerini ve iş memnuniyetini artırıyoruz. Ayrıca EMV, NFC ve HCE, Apple Pay gibi birçok ödeme sistemleri teknolojisiyle ilgili genele açık ve şirketlere göre tasarlanmış on-demand eğitimler düzenliyoruz. Güncel konuların sektör temsilcileriyle ele alındığı Q4 isimli etkinlikler de Cardtek Academy’nin sorumlulukları arasında.”
ETİKETLER : 999

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics