İnsan Kaynakları 10 OCAK 2013 / 14:51

Kariyer yolunuzu cepten çizin

Kariyer.net’in İşAra uygulaması iPhone’dan sonra artık Android işletim sistemli cihazlar için de kullanımda. Kariyer.net’in 9 Kasım 2012 tarihinde kullanıma sunduğu İşAra iPhone uygulaması, söz konusu tarihten bugüne 114 bin kez indirildi. Uygulama içindeki sayfalar, kullanan kişiler tarafından 9,5 milyon kez görüntülendi.

Kişiye uygun ilan

iPhone’dan sonra Android işletim sistemli cihazlar için de geliştirilen Kariyer İşAra uygulamasının öne çıkan özelliği, adayların takip etmek istedikleri iş için kriterlerini girip, takip listesi oluşturmaları ve belirledikleri kriterlere uygun yeni iş ilanlarına anında haber kaynaklarından ulaşabilmeleri. Böylece iş arayanlar, tekrar tekrar kriter girmeden, kendilerine uygun iş ilanlarına anında ulaşabiliyorlar. Android işletim sistemli cihaz kullanan Kariyer.net üyeleri bu uygulamayla iş ilanlarına anında ulaşarak başvuru yapabiliyor ve başvurularına gelen yanıtları takip edebiliyor. Kullanıcılar, uygulamayla özgeçmişlerini güncelleyerek yeni bilgiler ekleyebiliyor ve diledikleri anahtar kelimeler ile yeni iş ilanı arayabiliyor. Uygulamayı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kariyer.androidproject linkinden indirmek mümkün.

 
ETİKETLER : Kariyer.net

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN