İnsan Kaynakları 08 TEMMUZ 2013 / 08:46

Kaspersky Lab Bilge Adam ile iş ortağı eğitimlerine başlıyor

Kaspersky Lab, bilişim teknolojileri akademisi Bilge Adam işbirliğinde ücretsiz “Kaspersky Lab Eğitimleri”ne başlıyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinde de sürdürülecek bu programa katılanlar, sertifika sahibi olacak. Türkiye’nin bireysel ve kurumsal olarak, bilgi teknolojileri alanında eğitim ve danışmanlıkta tercih edilen eğitim kurumlarından Bilge Adam, Kaspersky Lab’in eğitimleri için tercih ettiği iş ortağı oldu. Bu işbirliği doğrultusunda Bilge Adam bünyesinde, Kaspersky Lab iş ortakları, bayiler ve şirketlerin BT yetkililerine yönelik, farklı kategorilerde ürün, teknik bilgi ve satış eğitimleri verilecek.
Kaspersky Lab, bu eğitimlerle iş ortaklarına kullandıkları ve sattıkları ürünleri daha yakından tanıma ve öğrenmeleri için fırsat sunuyor. Mayıs ayı itibariyle ücretsiz olarak Kaspersky Lab’ın tüm iş ortaklarına verilmek üzere başlanılan eğitimler, Kurumsal Ürünler Satış Eğitimleri,  Kurumsal Ürünler Teknik Eğitimler, Bireysel Ürünler Satış Eğitimleri ve Özel Müşteri Eğitimleri olmak üzere 4 ana başlıkta veriliyor.
5 günlük Teknik Eğitimler Bilge Adam Laboratuvarlarında, ‘Kaspersky Lab Teknik Sertifikalı’ Bilge Adam Eğitim Uzmanları tarafından verilecek. Bireysel ve kurumsal satış eğitimleri ise 12 farklı ilde yine ‘Kaspersky Lab Satış Sertifikalı’ Bilge Adam eğitim uzmanları yönetiminde gerçekleşecek. Eğitimler sonrası yapılacak sınavlarda başarı sağlayan katılımcılara, “Kaspersky Lab Satış ve Teknik Sertifikaları” teslim edilecek.
Bilge Adam Kaspersky Lab eğitimleri ile ilgili konuşan Kaspersky Lab Türkiye Kurumsal Ürünler Satış Müdürü Ercüment Ekim, “Kaspersky Lab olarak hem iş ortaklarımızın hem de bireysel kullanıcıların, bu eğitimlerle ürün ve hizmetlerimizi yakından tanımalarını hedefliyoruz” dedi. “Kurumsal veya bireysel satış eğitimleri, sadece satıcıyı bilgilendirmekle kalmayıp, aynı zamanda satış kapasitesini de artıracaktır” diyerek, “Yaptığı işin içeriğine hakim bir iş ortağı, birçok anlamda müşterinin taleplerini doğru şekilde anlayarak, eksiksiz bilgi ile güven sağlar ve bu da iş başarısını beraberinde getirir. Bizim de iş ortaklarımıza sağlamayı istediğimiz katmadeğer budur” diye ekledi.
Bilge Adam’dan eğitimlerin koordinatörlüğünü üstlenen Ömer Aşık “İş ortaklarının ve katılımcıların Kaspersky Lab’ın müşterilerine sağladığı hizmet standardını yukarılara taşıyacağına ve çok yakın bir gelecekte bu işbirliğinin sonuçlarının alınacağına inanıyoruz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:929

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics