İnsan Kaynakları 08 AĞUSTOS 2010 / 18:00

Kişisel Gelişim Zirvesi, Ekim’de gerçekleşecek

Kişisel gelişimine önem veren; iş hayatının yanı sıra özel hayatta başarılı olmak isteyen çok sayıda profesyoneli buluşturmayı hedefleyen Eduplus Kişisel Gelişim Zirvesi, 21 Ekim’de beşinci kez kapılarını açacak. ‘Fark Yarat’ ana temasıyla gerçekleşecek 5. Kişisel Gelişim Zirvesi, katılımcıların bilgi, beceri ve yaratıcı düşünme yeteneklerini geliştirirken bireysel ve kurumsal katma değerlerini artırmayı hedefliyor. Bireylerin iş hayatında başarılı olmalarını sağlamayı amaçlıyor.
Organizasyonların her kademesinde çalışanların ihtiyaçlarına göre hazırlanan zirvede ele alınacak konulardan bazıları; fark yaratmak, motivasyon, başarı, yüksek performans, kişisel marka olmak ve kariyeri şekillendirmek olarak sıralanıyor.
5. Eduplus Kişisel Gelişim Zirvesi, katılımcılarını belirlenen konularda uzman isimlerle biraraya getirmeye hazırlanıyor. Zirvede yer alacak isimlerden bazıları ise şöyle sıralanıyor: Telegami Genel Müdürü Gürkan Platin, Vodafone İcra Kurulu Üyesi Rengin Onay, Pfizer Türkiye & CauCAR & İsrail İnsan Kaynakları Direktörü Hande Eskinazi, Türk Telekom Akademi Direktörü Dr. Ayhan Artar, Bosch İnsan Kaynakları Direktörü Lami Yağcılarlıoğlu, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Zafer Memişoğlu, Yemeksepeti.com CEO Nevzat Aydın, Turkcell Kurumsal Pazarlama Bölüm Başkanı N. Mert Başar, Mercedes Benz Türk Otomobil Grubu Satış ve Pazarlama Bölüm Müdürü Şükrü Bekdikhan, Garanti Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Ömer Mert, Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz, Yapı Kredi İnsan Kaynakları Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Cihangir Kavuncu, Koç Holding İnsan Kaynakları Koordinatörü
Eşber Çekiç, Digiturk İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tankut Sur ve Avea İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Vekili Şengül Demircan.
Bilgi için: www.eduplus.com.tr
ETİKETLER : Sayı:783
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN