İnsan Kaynakları 15 OCAK 2012 / 16:06

KOBİ’lerin yönetim yetkinliğini artırmak için düzenlenen program

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’nin, KOSGEB ile imzaladığı Ar-Ge ve İnovasyon İşbirliği Protokolü kapsamında KOBİ’lere yönelik bir program hazırlıyor. KOBİ’lerin yönetim yetkinliğini yükseltmek amacıyla açılan KOBİ Yönetimi dalındaki MBA İşletme Yüksek Lisans Programına öğrenci kayıtları 03 Şubat 2012 tarihine kadar devam ediyor.
KOBİ’ler, ülkemizdeki ekonomik büyümenin önemli aktörleri arasında yer alıyor. Sürekli değişen pazar koşulları ve küreselleşme sürecinde, KOBİ’lerin güçlü yöneticilik becerilerine sahip kaliteli işgücüne olan ihtiyacı giderek artıyor. Bu ihtiyaç aile şirketi niteliğindeki KOBİ’lerde ikinci ve üçüncü kuşak yöneticiler için daha da hissediliyor.
KOBİ yönetimi dalındaki MBA İşletme Yüksek Lisans programında teori ile pratiği birleştiren bir yaklaşım izlenmekte ve özellikle KOBİ yönetimi alanında saha tecrübesi olan öğretim elemanlarınca da dersler ve seminerler veriliyor. Tezsiz olarak açılmış programda 10 ders ve bir mezuniyet projesi hazırlanarak MBA diploması alınabiliyor. Dersler üniversitenin Şişli yerleşkesinde yapılıyor. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi ve kayıt işlemleri için Sosyal Bilimler Enstitüsüne (212) 604 0100 telefon veya sbe@kemerburgaz.edu.tr e-posta adresinden ulaşabilinir.
ETİKETLER : Sayı:854

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN