İnsan Kaynakları 27 AĞUSTOS 2016 / 09:33

Küresel etkinlik daha da artacak

Cardtek Şirketler Grubu, küresel bir oyuncu olma hedefi paralelinde kadrosunu güçlendiriyor, Kuzey Amerika, Avrupa, Ortadoğu ve Pasifik'te bünyesine kattığı yeni yöneticilerle hizmet ağını genişletiyor. Bu kapsamda yapılan görevlendirmeler şöyle:
  • 25 yılı aşkın zamandır küresel şirketlerde yöneticilik yapan Emilian Elefteratos, Cardtek Şirketler Grubu Kuzey Amerika satış ve pazarlamadan sorumlu EVP (Executive Vice President) olarak göreve başladı.  
  • Ödeme sistemleri sektöründe 28 yıllık iş deneyimine sahip olan Carlos Seijas, Cardtek Grubu’na Güney Amerika'da EVP olarak atandı.  
  • Uzun yıllar Cardtek Şirketler Grubu'nda çalışan Sinem Altuncu, küresel büyüme stratejileri kapsamında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'ya satış ve iş geliştirmeden sorumlu EVP olarak atandı. Altuncu, Cardtek'in bu bölgelerdeki pazar payını arttırmak ve yeni ortaklıklar yaratmak için çalışacak.
  • Krzysztof Fidura, 2011 yılından bu yana Polonya'da mobil teknolojiler alanında çözümler geliştiren Cardtek'in Polonya Ülke Müdürü oldu.
  • Orta Doğu ve Hindistan'da ödeme sistemlerinde yaratıcı çözümler sunan Cardtek Şirketler Grubu'nun Ortadoğu Bölge Satış Direktörü Mohammed Ajmal Basheer oldu.  
  • 2013'den beri Cardtek Şirketler Grubu'nun Amerika pazarındaki stratejilerine yön veren Gökhan İnönü, Pasifik Bölgesi EVP'si olarak atandı. İnönü yeni görevinde tüm Pasifik Bölgesi'nin idari, teknik, satış yönetiminden sorumlu olacak.  
  • Son 16 yılda uluslararası birçok firmada üst düzey yöneticilik yapan Bahadır Koçtürk, İş Ortakları Yönetimi EVP'si olarak Cardtek Ailesi'ne katıldı.
  • Ödeme sistemlerinde iş geliştirme ve satış konularında yöneticilik tecrübesi bulunan Artun Kumrulu, Cardtek Şirketler Grubu'na Global İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Kumrulu, kartlı ödeme sistemlerinin finans dışı sektörlerde kullanımına yönelik çözümler geliştirecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics