İnsan Kaynakları 26 ARALIK 2010 / 18:00

Latin Amerika kanalı bir Türk’e emanet

Xerox’taki çalışma hayatına 2002 yılında başlayan Kaan Yünezer, Xerox Latin Amerika Kanal Direktörü görevine getirildi. Yeni görevine 1 Ocak 2011 tarihinde başlayacak olan Yünezer, Xerox’un büyüme planı doğrultusunda bölgede etkin bir kanal ve distribütor modeli yaratmaktan sorumlu olacak. Yünezer’in yeni çalışma ofisi ABD Florida Eyaleti’nin Miami şehri olacak ve Xerox’un Latin Amerika’daki kanal operasyonunu yönetecek.
Çalışma hayatına Intel’de başlayan Kaan Yünezer, Xerox’a 2002 yılında Xerox Türkiye Distribütör Satış Müdürü olarak katıldı. Temmuz 2008 tarihinde uluslararası bir göreve getirilerek Ortadoğu Avrupa, İsrail ve Türkiye Ofis Grubu Direktörü oldu. Bu görevinde Polonya, Macaristan, Hırvatistan, Slovenya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Romanya, Türkiye ve İsrail’den oluşan 9 ülkeden sorumluydu.
ETİKETLER : Sayı:801

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN