İnsan Kaynakları 09 NİSAN 2012 / 11:03

Lenovo EMEA Bölgesi Başkanlığına yeni atama

Lenovo, geçtiğimiz günlerde Gianfranco Lanci’yi Kıdemli Başkan Yardımcısı ve EMEA Bölgesinden Sorumlu Başkan olarak atadı. Daha önce Acer’in CEO’su olarak görev yapan Lanci,  Lenovo’nun bölgedeki hızlı büyümesine liderlik yapacak. Gianfranco Lanci’nin 2 Nisan itibariyle başkan olarak atanması Lenovo’nun bölge yapısının 4 yeni coğrafi bölge olarak yeniden yapılandırılmasından sonra gerçekleşti. Buna göre şirketin bölgeleri EMEA, APLA (Asya Pasifik ve Latin Amerika) Çin ve Kuzey Amerika’dan oluşuyor.
Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan ve hedefini “2013 yılı itibariyle Lenovo’yu EMEA bölgesinin ilk üç PC şirketinden biri haline getirmek” olarak açıklayan Lanci, şöyle konuştu: “Geçtiğimiz yıl PC pazarındaki birçok oyuncu için karışık ve belirsizlik dolu bir yol olurken bizim stratejimiz hep açık ve tutarlı bir şekilde THINK markasının mirasını koruyarak büyütmek ve yeni ülkelerde tüketici pazarındaki boşluğu hedeflemek oldu” dedi.
ETİKETLER : Sayı:866
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN