İnsan Kaynakları 03 OCAK 2010 / 23:00

Liderler zirvede yedinci kez buluşuyor

EDUPLUS, 7. Liderlik Zirvesi’ni 15 Nisan 2010’da Sheraton İstanbul Maslak Hotel’de gerçekleştirecek. TAKTX işbirliğiyle gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelen Liderler Zirvesi, iş hayatında başarılı olmak isteyen ve kişisel gelişimine önem veren profesyonelleri buluşturmayı hedefliyor.
Zirvede, Ahmet Zorlu, Ali Saydam, Aynur Bektaş, Osman Boyner, Ceyda Aydede gibi iş dünyasından isimlerle Coca Cola, Nestle, Intel, Henkel ve TTNet gibi şirketlerden üst düzey yöneticiler bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.
Zirvede liderlik, yönetim, inovasyon, iş zekası ve yeni eğilimler, vizyon ve strateji, pazarlama, müşteri, marka liderliği gibi pek çok konu ele alınacak.
ETİKETLER : Sayı:752

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN