İnsan Kaynakları 14 NİSAN 2014 / 16:05

Lidya Antalya'da "hedefleri aşacak"

İstikrarlı büyümesini güçlü İK politikasıyla destekleyen Lidya Grup, Antalya Bölge Satış Müdürü olarak Faruk Bayraktar’ı transfer etti.

Xerox ve Epson distribütörü olan Lidya Grup, Anadolu genelinde dinamik bir dağıtım ağına sahip. Dağıtım ağının etkin yönetilmesi gerektiğine inanan Lidya Grup, satış kanalını güçlendirecek yeni profesyonelleri kadrosuna dahil ediyor. Faruk Bayraktar’ı Antalya Bölge Satış Müdürü olarak transfer eden Lidya Grup, bölgeye yönelik planlanan hamlelerin de sinyallerini veriyor.

“Antalya Bölge’de hedeflerin üzerine çıkacağız”
Güven temeli üzerine inşa edilen uzun soluklu işbirlikleri hedeflediklerini belirten Lidya Grup Antalya Bölge Satış Müdürü Faruk Bayraktar; “Antalya Bölgesi 2014 hedeflerini yüzde 100’ün üzerine çıkaracağız. Satış, servis ve finans departmanlarımızın yarattığı güçlü sinerji sayesinde Antalya Bölge’de iş verimliliğini ortaya çıkaran Lidya Grup farkını ortaya koyacağız” dedi.
Faruk Bayraktar Kimdir?
Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1994 yılında mezun olan Faruk Bayraktar, profesyonel iş hayatına 1995-1996 yıllarında Ankara’da özel bir şirkette Personel ve Muhasebe Müdürü göreviyle başladı. 1998-2000 yılları arasında müteşebbis olarak Özel Eğitim Kurumu işletmeciliği yapan Bayraktar, 2000-2009 yılları arasında Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.’de Karadeniz Bölgesi Satış ve Pazarlama Sorumlusu olarak görev yaptı. 2009 yılında Mustafa Nevzat İlaç’ta Denizli Bölgesi’ne Bölge Müdürü olarak atandıktan sonra 2010-2013 yılları arasında yine aynı şirkette, Akdeniz Bölge Müdürü olarak görevini sürdürdü. Bayraktar, Mart 2014 itibariyle Lidya Grup bünyesinde Antalya Satış Müdürü olarak göreve başladı.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics