İnsan Kaynakları 10 NİSAN 2017 / 15:06

Ligatus Türkiye’ye Yeni Transfer

Lider Doğal Reklam Çözümleri sağlayıcısı Ligatus Türkiye Ülke Müdürü görevine Emre Faks geldi.

 

Yayıncılar ve reklamcılar için doğal reklam çözümleri sağlayıcısı alanında lider Ligatus Türkiye, Ülke Müdürü Emre Faks oldu. Faks bu görevi Ligatus Türkiye ofisinin lansmanını başarıyla gerçekleştiren ve sektörde bir yer edinmesini sağlayan Murat Kalafat’tan devraldı.

 

Yirmi yılı aşkın süredir önde gelen medya ve dijital ajanslarda CEO’luğa uzanan farklı sorumluluklar üstlenen Faks, kariyerine 1993 yılında Universal McCann'da başladı. Son olarak Hürriyet'te Dijital Deneyim ve Reklam Çözümleri Grup Koordinatörlüğü görevini yürüten Emre Faks, Ligatus'un Türkiye pazarındaki başarılı gelişimini sürdürmekten sorumlu olacak. Ayrıca, Ligatus için MENA bölgesindeki gelişim çalışmalarını da üstlenecek. 

 

Ligatus COO'su Julien Mosse:"Emre Faks, yayıncı ve reklamcıların ihtiyaçlarına son derece aşina olan deneyimli bir medya yöneticisi. Uzmanlığıyla, Türkiye'deki başarılı gelişimimizi devam ettirecektir. Kendisiyle çalışmayı dört gözle bekliyoruz. 

 

Murat Kalafat geçtiğimiz 4,5 yılda Ligatus'u Türkiye'de lider bir Doğal Reklam Çözümleri sağlayıcısı haline getirmeyi başardı. Çalışmaları ve bağlılığı için kendisine teşekkür ediyor, gelecekte başarılar diliyoruz." 

 

Ligatus Türkiye Ülke Müdürü Emre Faks:"Lider Doğal Reklam Çözümleri sağlayıcısı Ligatus'a katıldığım için çok heyecanlıyım. Dijital pazarlama alanında markalara iletişim çözümleri sağlayarak geçirdiğim yıllar içinde Doğal Reklama ve Reklam Teknolojilerine olan inancım daha da güçlendi. Yararlı reklam teknolojilerinin desteklediği Doğal Reklamların etkisi markalara çok önemli katkılar sağlıyor. Bu vizyon çerçevesinde, son derece deneyimli ve başarılı bir organizasyonun parçası olmak ve Ligatus'un öne çıkan lider konumunu daha da güçlendirmeye yardımcı olmak benim için bir ayrıcalık olacaktır."

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics