İnsan Kaynakları 18 HAZİRAN 2011 / 01:11

Lise mezunları için iş fırsatı

İş arayışı içindeki lise mezunları için Secretcv.com farklı fırsatlar sunuyor. Buna göre, Secretcv’de 35 binin üstünde lise mezununu istihdam etmek üzere 12 bine yakın iş ilanı bulunuyor. Lise mezunu çalışanlar en çok sırasıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana ve Tekirdağ illerinde aranıyor. Bu 35 bin kişinin ağırlıklı olarak satış, mağaza, muhasebe, zincir mağazalar, halkla ilişkiler, hastane ve idari işler bölümlerinde istihdam edilmesi planlanıyor ve bu 35 bin kişinin ortalama iki ay içinde görevlerine başlaması bekleniyor.
Secretcv.com’da 4 bine yakın meslek lisesi mezununu istihdam etmek üzere de bin 300’ü aşkın ilan da yer alıyor. Sektör bazında meslek lisesi mezunlarına en çok talep ise sağlık/hastane, mağazacılık/perakende, imalat, makine, elektrik-elektronik vb. sektörlerden geliyor.
ETİKETLER : Sayı:826

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN